TANEC ON-LINE

V současnosti, kdy se jsou po celém světě omezená setkávání a cestování, začalo mnoho lektorů nabízet tanec 5Rytmů on-line. Zde jsme uvedli jen ty, kteří k nám v nedávné době zavítali či se k nám chystají a víme, že pořádají své akce i on-line.

http://live.5rhythms.com

V případě, že chcete zavítat na on-line setkání a tanec s učiteli 5Rytmů ze všech koutů světa, je tu příležitost dostat se do tance každý den skrze platformu LIVE.5RHYTHMS.COM.


BLÍZCÍ UČITELÉ


JASON ROWE

V současnosti pořádá pravidelné čtvrteční on-line večery a pondělní rána, které vypisuje na svém profilu. Jeho dvě 30 minutové vlny najdete zdarma na MixCloudu.

Jason měl v ČR za posledních 5 let již několik dílen. V tomto roce plánuje víkendovou dílnu v Praze (17.-19.09.2021), společně s Dagmar Cee.RON HAGENDOORN

Pořádá pravidelné středeční on-line večery, které postupně vypisuje na svých stránkách.

Ron nás v předchozím roce navštívil v Brně i v Praze. Letos má u nás naplánovanou víkendovou dílnu v Brně (05.-07.11.2021).GUILLAUME LAPLANE

Jeho on-line vlny můžete nalézt na stránkách Weavingmovement. Nová nahrávka přibude každý pátek.

Guillaume nás navštívil v listopadu 2019 v Brně. Plánování další dílny je v současnosti odloženo. Vrátíme s k němu až se současná situace, se kterou je spojeno mnoho rušení a překládání termínů, uklidní.SILVIJA TOMCIK

Pro seznámení s jejími šťavnatými vlnami můžete navštívit on-line večery nebo si zdarma pustit vlny nahrané na Mixcloudu.

Plánování dílny pro rok 2021 jsme odložili s tím, že se k němu vrátíme až se současná situace, se kterou je spojeno mnoho rušení a překládání termínů, uklidní.