| about workshop in english|

SRDCOVÁ PĚTKA

Jason Rowe (UK) / Dagmar Cee (DE)


17.–19. 09. 2021
PRAHA


Otevřený večer a víkendová dílna 5Rytmů


Držíš své emoce pod pokličkou?
Nebo tě emoce ovládají?
Jaký prostor dáváš svému srdci?

Pohybová meditační praxe 5Rytmů je tak jednoduchá, jak je hluboká. Je to forma bez tvarů poskytující skvělou rovnováhu mezi strukturou a volností. Propojení pohybu s našimi základními emocemi a rytmy srdce je skvělým nástrojem pro sebedotazování a nacházení odpovědí.

Tato dílna je úvod do části 5Rytmů, kterou nazýváme “Hearbeat”, Rytmy srdce. V této části mapy prozkoumáváme emoce Strachu, Hněvu, Smutku, Radosti a Soucitu, a jak se skrze ně pohybovat, aniž bychom je potlačovali, nebo na nich naopak lpěli.

Pohyb a tanec nám poslouží ke zkoumání emocí coby tvořivé životní energie a součásti toho, co znamená být člověkem. V tomto tanci se odhaluje naše pravda a naše pravá podstata. Zaměříme se na spontaneitu našeho srdce a jeho otevřenost světu.

Vše co potřebujeme je zvědavost, ochota klást si otázky a odvaha zapojit se.

Přidejte se k nám!

VÍCE O 5RYTMECH

Dílna byla z důvodů restrikcí přesunuta na listopad 2021. Nyní přijímáme předběžné přihlášky na které pošleme potvrzení o uskutečnění dílny. Pokud chcete být včas informováni, dejte nám vědět.

| PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA|


DAGMAR CEE

webové stránky | facebooková stránka| 5Rhytms.com

„5Rytmů je můj lék – meditace, která mě vede v dobách, kdy jsem zapomněla, kdo skutečně jsem. Pomáhá mi být soucitnou bytostí a propojovat tělo, mysl a srdce. Utišuje mé upovídané ego. Ráda svůj lék a mé zkušenosti sdílím s lidmi po celém světě.“

Dagmar vyučuje a organizuje dílny 5Rytmů v mezinárodním měřítku. V roce 2005 se, pod vedením zakladatelky Gabrielle Roth, stala akreditovanou učitelkou. V roce 2010 dokončila výcvik úrovně „Heartbeat“. Její další oblastí zájmu je fotografie a mediální umění.

>> Více o Dagmar >>


JASON ROWE

facebooková stránka | 5Rhytms.com

Jason Rowe propadl 5Rytmům v roce 2003, načež absolvoval výcvik u zakladatelky Gabrielle Roth a v roce 2011 se stal akreditovaným učitelem.

Pod vedením Jonathana Horana se v roce 2015 kvalifikoval pro vedení úrovně „Heartbeat“. Vede pravidelné otevřené lekce a dílny ve Velké Británii i mimo ni. Celoživotně žije a pracuje v Londýně.

>> Více o Jasonovi >>


KONTAKT NA POŘADATELE

JOSEF TŮŠA

Josef Tusa

email@joseftusa.cz
+420 734 547 926
profil na 5Rhytms.com

FB skupina s informacemi o pravidelných večerech v Praze a dílnách které pořádá.

tato dílna na 5Rhytms.com